Kargo ve Taşıma Bilgileri

Siparişiniz tamamlandıktan sonra çağrı merkezimiz tarafından aranırsınız. Onayınız alındıktan sonra  kargonunuz aynı gün , en hızlı ve en güvenilir kargo şirketi olan Aras Kargo şubesine adresinize teslim edilecek şekilde teslim edilir. Büyükşehirlere 1 günde içinde , diğer illerimiz , köy ve kasabalarımıza 2-3 gün içinde alıcıya teslim edilir. 

 

Sipariş sonunda verilen sipariş takip numaranızdan kargo takibinizi www.araskargo.com.tr üzerinden yapabilirsiniz.

 

Kargo teslimatı sırasında oluşan hasarlı veya sorunlu kargolardan taşımacı firma sorumlu olduğu için hasarlı kargo için zabıt tutturunuz ve derhal çağrı merkezimizi 0850 304 44 33 arayınız.

 

Havale ve Kredi Kartı ile ödemelerde kargo ücretsiz Kapıda Ödemelerde ise 150 tl ve üstü  kargo ücretsizdir. 

 

Teslimat yapıldıktan 14 gün içinde mazeretsiz ve ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur. Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin size en yakın şubesine giderek herhangi bir kargo ücreti ödemeden bize gönderiniz. Ürün elimize ulaşır ulaşmaz değişim departmanımız sizi arayacak hangi ürün veya ürünlerle değişim yapmak istediğinizi soracaktır ve değişim sürecini ivedilikle sonuçlandıracaktır. Daha sonra gönderilen kargolarda ortalama 4 TL lik bir ücret ile değişim kargonuzu teslim alabilirsiniz.

 

Anlaşmalı Kargo Firması :