Garanti ve İade

ÜCRETSİZ ve MAZERETSİZ DEĞİŞİM 


Havale veya Kredi Kartı ile yapılmış alışverişlerde Müşterinin istemiş olduğu renk ve numara doğru bir şekilde ulaşmış olsa dahi, müşteri tarafından farklı bir model, farklı bir renk, farklı bir beden veya numaranın talebi durumunda modayitikla.com müşterileri mazeret bildirmeden değişim hakkına sahiptir. Firmamız Alıcının geri Gönderdiği kargoyu öder. Kargo bize ulaşır ulaşmaz Stoklarda aynı ürünün olması durumunda aynı gün değişim kargosu istenilen adrese geri gönderilir. Değişimler Ücretsiz Şekilde yapılır
 
Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde Müşterinin istemiş olduğu renk ve numara doğru bir şekilde ulaşmış ve müşteri tarafından farklı bir model, farklı bir renk, farklı bir beden veya numaranın talebi durumunda Firmamız Alıcının geri Gönderdiği kargoyu öder. Kargo bize ulaşır ulaşmaz Stoklarda aynı ürünün olması durumunda aynı gün değişim kargosu istenilen adrese geri gönderilir Değişimi yapıldıktan sonra alıcıya geri Gönderilen kargo Tahsilatlı kargo bedeli adı altına 2 ila 3.5 TL arası bir meblağ ile beğenmediği veya değişiklik istediği ürünü 5 -7 gün içinde mazeret bildirmeden değiştirmiş olur. Ürün teslimatı esnasında Özel kargoların aldığı karar nedeniyle ücret tahsil edilmeden ürün teslim edilememekte ve kontrolü yapılamamaktadır. Ürün açılmadığı için iadesi yapılan ürünün kargo ücreti müşterimizden talep edilmektedir.
 
KARGO & İADE


Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden itibaren ilk 7 (Yedi) gün içerisinde ürünü hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası teknik servisçe onaylanmalıdır. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok durumu müsait olup olmadığı kontrol eder, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar ürün sahibine gönderilir. Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. Arızalı ürünün stok durumu musaitliği yok ise ve müşteri müdail bir ürün beğenmemiş ise 1 iş günü içerisinde müşterinin hesabına veya Garanti Cep Bank ile Para iadesi gerçekleştirilir. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orjinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Bu süreç 1 (Bir) ila 3 (Üç) iş günü sürebilmektedir. Bu süreçteki arızalı ürünün ulaşım bedeli tarafımızca karşılanacaktır. Bu gönderinin ulaşım bedeli tarafımızca yapılacağından, gönderinin anlaşmalı olduğumuz firma tarafından ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere lojistik firmasına geri verilecektir. Bu süreç ilgili yasada da belirtildiği gibi minimum 10 (On) ila maksimum 30 (Otuz) gün sürebilmektedir.