Alışveriş Prosedürleri

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?

Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi, Kredi Kartı, Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı ile ödemektedir.

1-) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş veren kişinin ismini giriniz. Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen 0850 304 44 33 numaradan arkadaşlarımızı bilgilendiriniz.

2-) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize veya cep telefonunuza siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

3-) Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişerlerde siparişiniz aynı saniye sistemimize düşer. Mesai saatleri içinde çağrı merkezimiz tarafından aranıp boy ve kilo bilgileriniz alınarak doğru beden yönlendirilmesi yapılır. Onay verdiğiniz siparişiniz aynı gün Yurtiçi Kargo güvencesi ile yola çıkar 1 - 3 iş günü içinde elinizde olur ( Büyükşehirlere genelde 1 gün de teslimat sağlanır ). Sizin onayınızla kapınıza gelen faturalı ürünü ister kredi kartı ile tek çekim ister nakit şeklinde ödeyerek teslim alabilirsiniz.